KOMPEDIUM WIEDZY

ART VISION STUDIO - poligrafia ślubna i nie tylko
Art Vision Studio to marka stworzona przez Asię, z którą mam przyjemność pracować na codzień, dzięki czemu wiem w jaki sposób podchodzi do każdego rodzaju współpracy, ile energii i zaangażowania wkłada w przygotywanie projektów. Ustalonego terminu będzie trzymała się z pełną odpowiedzialnością, w każdej sytuacji doradzi i zaproponuje koszystne rozwiązania, a przede wszystkim wyczaruje piękne projekty. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych to w 100% polecam odwiedzić stronę https://www.artvision-studio.pl - oprócz zaproszeń możecie zamówić u Asi kompletny zestaw poligrafii ślubnej: od winietek po plan stołów, przez menu, numerki na stoły, księgę gości i cokolwiek nie będzie Wam potrzebne. Oprócz gotowych projektów na stronie, Asia realizuje również indywidualne zamówienia i jestem pewna, że sprosta każdemu wyzwaniu. Naszym ostatnim wspólnym projektem były zaproszenia inspirowane Portugalią- coś dla fanów podróży. Efekty można zobaczyć na stronie Art Vision Studio oraz oczywiście w naszych social media. To na pewno nie ostatni wspólny projekt, więc jeszcze o nas usłyszcie.

KATARZYNA MALUJE - make up artist
Kolejną osoba, którą polecam z czystym sumieniem to Katarzyna, wizażystka na medal i czarodziejka pędzla! Nasz dueat współpracował już przy niejednej sesji zarówno ślubnej jak komercyjnej. Kasia na codzień pracuje w salonie PAESE, w którym jest Kierowniczką, więc jej umiejętności są poparte wieloletnim doświadczeniem. Jej wiedza o kosmetykach jest ogromna, a w połączeniu z umiejętnościami praktycznymi w ręce Kasi "oddałabym" każdą przyszłą Panne Młodą. A propo Panny Młodej, moment tuż przez ślubem to czas "lekkiego" stresu - uwierzcie mi Kasia to osoba, która rozładuje go z łatwością, zagada i wywoła uśmiech na twarzy wszystkich osób. Działania Kasi możecie śledzić w social media: @katarzyna_maluje. Zachęcam do odwiedzenia: profilu na Instagramie.

FOTOALBUM
Fotoalbum ślubny to produkt ekskluzywny, naświetlane sztywne kartki otwierają się na płasko, produkt najwyższej jakości. W cenie pakietu rozszerzonego (zapytaj o pakiety!) fotoalbum ma wymiary 20x20cm i 10 rozkładówek. Oprawa może być wykonana do wyboru: z Eco-skóry, tkaniny introligatorskiej lub – nowość – aksamitu. Rodzaj oprawy wybieracie na podstawie wzornika. Cena w moim pakiecie zawiera indywidualny projekt graficzny, przygotowany specjalnie dla Was. Na Wasze życzenie możliwe jest zwiększenie liczby stron, powiększenie formatu lub dodanie „okienka” , graweru, okucia za dodatkową opłatą – wszystko według Waszych życzeń. Fotoalbum to piękna pamiątka, która zachowa wspomnienia Waszych wyjątkowych chwil na długie lata.