ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA MOJEGO BLOGA W FORMIE PORADNIKA „PYTANIA DO FOTOGRAFA"

Gdzie możemy zapoznac się z Twoją ofertą ślubną?
Bardzo dziękuję za zainteresowanie moją ofertą, bardzo proszę o kontakt na jedej z poniższych sposób, a ja w odpowiedzi wyślę specjalnie przygotowanę aktualną Ofertę ślubną. Zachęcam do kontaktu: przez formularz na stronie, wysłanie mejla na adres info@weselnemigawki.pl, telefon na numer 508 455 869. Jestem do Waszej dyspozycji i z przyjemnościa odpowiem na wszystkie pytania. .

Jestem zainteresowana sesją, jak może umówić się na zdjęcia?
Bardzo dziękuję za zainteresowanie! Do każdej sesji mam przygotowaną osobną ofertę, która zawiera podstawowe informacjie co dana sesja obejmuje np. jak wygląda konkretna sesja, jaki materiał odemnie dostaniecie, jaka cena jest danej sesji i wiele innych praktycznych informacji. Dlatego też najlepiej skontaktować się ze mną, a ja już o wszystko zadbam! Zachęcam do kontaktu: przez formularz na stronie, wysłanie mejla na adres info@weselnemigawki.pl, telefon na numer 508 455 869. Jestem do Waszej dyspozycji i z przyjemnościa odpowiem na wszystkie pytania.

Słyszeliśmi o albumie, który otwiera się "na płasko", podobno to piękny album na zdjęcia ze ślubu, czy możemy taki zamówić u Ciebie?
Tak, fotoalbum ślubny to produkt ekskluzywny, naświetlane sztywne kartki otwierają się na płasko, produkt najwyższej jakości. W cenie pakietu rozszerzonego (zapytaj o pakiety!) fotoalbum ma wymiary 20x20cm i 10 rozkładówek. Oprawa może być wykonana do wyboru: z Eco-skóry, tkaniny introligatorskiej lub – nowość – aksamitu. Rodzaj oprawy wybieracie na podstawie wzornika. Cena w moim pakiecie zawiera indywidualny projekt graficzny, przygotowany specjalnie dla Was. Na Wasze życzenie możliwe jest zwiększenie liczby stron, powiększenie formatu lub dodanie „okienka” , graweru, okucia za dodatkową opłatą – wszystko według Waszych życzeń. Fotoalbum to piękna pamiątka, która zachowa wspomnienia Waszych wyjątkowych chwil na długie lata.

Czy polecać firmę, która mogłaby wykonać dla nas projekt zaproszeń ślubnych?
Tak! Serdecznie polecam: Art Vision Studio to marka stworzona przez Asię, z którą mam przyjemność pracować na codzień, dzięki czemu wiem w jaki sposób podchodzi do każdego rodzaju współpracy, ile energii i zaangażowania wkłada w przygotywanie projektów. Ustalonego terminu będzie trzymała się z pełną odpowiedzialnością, w każdej sytuacji doradzi i zaproponuje koszystne rozwiązania, a przede wszystkim wyczaruje piękne projekty. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych to w 100% polecam odwiedzić stronę Art Vision Studio, oprócz zaproszeń możecie zamówić u Asi kompletny zestaw poligrafii ślubnej: od winietek po plan stołów, przez menu, numerki na stoły, księgę gości i cokolwiek nie będzie Wam potrzebne. Oprócz gotowych projektów na stronie, Asia realizuje również indywidualne zamówienia i jestem pewna, że sprosta każdemu wyzwaniu. Naszym ostatnim wspólnym projektem były zaproszenia inspirowane Portugalią - coś dla fanów podróży. Efekty można zobaczyć na stronie Art Vision Studio oraz oczywiście w naszych social media. To na pewno nie ostatni wspólny projekt, więc jeszcze o nas usłyszcie.

Chciałabym mieć na sesji profesjonalnie wykonany makijaż, czy współpracujesz ze sprawdzoną wizażystką?
Zdecydowanie tak: z czystym sumieniem polecam Katarzyna maluje, wizażystka na medal i czarodziejka pędzla! Nasz dueat współpracował już przy niejednej sesji zarówno ślubnej jak komercyjnej. Kasia na codzień pracuje w salonie PAESE, w którym jest Kierowniczką, więc jej umiejętności są poparte wieloletnim doświadczeniem. Jej wiedza o kosmetykach jest ogromna, a w połączeniu z umiejętnościami praktycznymi w ręce Kasi "oddałabym" każdą przyszłą Panne Młodą. A propo Panny Młodej, moment tuż przez ślubem to czas "lekkiego" stresu - uwierzcie mi Kasia to osoba, która rozładuje go z łatwością, zagada i wywoła uśmiech na twarzy wszystkich osób. Działania Kasi możecie śledzić w social media: @katarzyna_maluje. Zachęcam do odwiedzenia: profilu na Instagramie.