Sesja kobieca

Sesja portretowa w Krakowie

O zdjęciach

Witajcie! Dzisiaj opowiem Wam o spełnianiu marzeń i na prawdę wyjątkowej sesji zdjęciowej. Będzie o realizacji swoich pasji, o pracy i satysfakcji z niej. Zapraszam do lektury i oglądnięcia zdjęć zdjęć o tematyce sesja kobieca portretowa .

Najpierw dwa słowa o autorce strojów, które widzicie na zdjęciach. Agnieszka jest dyplomowaną stylistką i wizażystką. Poznałyśmy się dzięki Instagramowi. Na zdjęciu zobaczyłam sukienkę autorstwa Agnieszki. Pomyślałam „WOW! Muszę się skontaktować z autorką!”. Tak zrobiłam, później poznałyśmy się osobiście i rozmawiałyśmy o swoich pasjach. Okazało się, że mamy podobne spojrzenie na wiele kwestii związanych z fotografią, stylizacją i innymi. Wniosek był jeden: organizujemy sesję zdjęciową, na której pokażemy stroje zaprojektowane i – uwaga – wykonane przez Agnieszkę. „Zmienność kobiecej duszy” to główna inspiracja Agnieszki. Jak powiedziała: „tworząc projekty chciałam pokazać: nie bój się pokazać siebie, tego co teraz czujesz pokaż, że możesz być bardzo naturalna, romantyczna, ale też silna, uwodzicielska, tajemnicza, a czasem nawet niepoważna i zła. Uważam że ta nasza zmienność jest najbardziej fascynująca, wpływa na to czym obdarujemy innych i jest cudowna.” Te trafione w punkt słowa Agi idealnie oddają idee sesji, która była dla całej naszej trójki, łącznie z Julią, modelką, niesamowicie inspirująca i satysfakcjonująca.

Sesje wykonałam na wzór sesji stylizowanej – na czym polegają takie sesja? Organizuję je na wzór profesjonalnych sesji reklamowych, które miałam przyjemność wielokrotnie realizować w swojej pracy. Co to oznacza? W konsultacji z Tobą zaplanuję klimat sesji, zapewnię stylizacje, przygotuję moodboardy, zaproszę na sesję wizażystkę, jeśli tylko będzie taka potrzeba, słowem zoorganizuję wszystko od A do Z.

Serdecznie zapraszam na sesje stylizowane: poczuj się jak modelka! Wspólnie stworzymy Twój wymarzony klimat. Uwaga: sesje możemy wykonać w pojedynkę lub w parze, jeśli chciałabyś zdjęcia z drugą osobą to oczywiście jest taka możliwość, a nawet to mile widziane! Sesja stylizowana świetnie sprawdzi się z takich okazji jak: sesja kobieca, sesja portretowa, sesja narzeczeńska, sesja ciążowa czy z każdego innego powodu. W końcu zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka.

Więcej o sesji stylizowanej przeczytasz w Poradniku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałabyś umówić się na sesję, zapraszam serdecznie do kontaktu!

Pozdrawiam,

Ania, fotograf ślubny Małopolska