Sesja narzeczeńska

Sesja w stylu retro

O zdjęciach

Witajcie! Tym razem zapraszam Was do oglądnięcia zdjęć i przeczytania opowieści o sesji stylizowanej dla dwojga, w wersji sesja narzeczeńska . Powiem szczerze: wszystko w niej było dla mnie absolutnie fantastyczne! Zapraszam do lektury!

Miałam wielką przyjemność zrobić zdjęcia super parze aktorów Dominice i Maćkowi. Jak na aktorów przystało poznali się w teatrze, a teraz wspólnie pracują. Dominika ma niesamowitą smykałkę do stylizacji, na sesję przyniosła masę skarbów w klimacie retro , m.in czerwony fascynator, który widzicie na zdjęciu. Maciek to człowiek orkiestra i to dosłownie Aktor, muzyk, artysta i malarz, a to i tak nie wszystko czym się zajmuje. Przezdolni i cudni w pracy przed obiektywem! Pisząc jak było fantastyczne to nie tylko miałam na myśli super parę, ale i świetne STYLIZACJE w klimacie retro od A ku ku Vintage & Second Hand. Dziękuję Ani, która wyszukuje z pasją takie skarby i sprzedaje w swoim sklepie. Ania zgodziła się wypożyczyć stroje na sesję i Dominika miała na sobie dwie retro stylizacje. Jak mowa o stylizacji to oczywiście ich najważniejszym dopełnieniem jest MAKIJAŻ i tutaj wielkie brawa dla Katarzyna Maluje, która wyczarowała make up w stylu retro. To (znowu!) nie wszystko! MIEJSCE! Również było wyjątkowe. Jak retro to... postanowiłam odkryć tajne miejsce z pociągami! Opuszczony dworzec był strzałem w 10! Idealnie pasował do zdjęć i przede wszystkim taka lokalizacja jest bardzo oryginalna! Kończąc powiem Wam dwa słowa o pogodzie: na samym początku sesji złapał nas deszcz, potem była burza, a po niej tęcza! Nic nas nie powstrzymało - działaliśmy i było warto. Śmiałam się nieraz do łez. Było super i bardzo dziękuję całej trójeczce, która była ze mną.

Jak widzicie sesja zdjęciowa w plenerze może być na prawdę świetną przygodą! Nie dość, że to miło spędzicie czas to jeszcze, dzięki sesji stylizowanej, możemy przenieść się w wymarzony przez Was klimat. Na czym polegają takie sesja? Organizuję je na wzór profesjonalnych sesji reklamowych, które miałam przyjemność wielokrotnie realizować w swojej pracy. Co to oznacza? W konsultacji z Tobą zaplanuję klimat sesji, zapewnię stylizacje, przygotuję moodboardy, zaproszę na sesję wizażystkę, jeśli tylko będzie taka potrzeba, słowem zoorganizuję wszystko od A do Z.

Dokładnie w taki sposób zorganizowałam sesję, z której zdjęcia oglądacie powyżej. Wspólnie wybrałyśmy klimat: sesja retro . Tak jak Wam opowiedziałam zorganizowałam stroje, w sesji wzięła udział wizażystka Katarzyna Maluje. Słowem: wszystko był dopracowane do perfekcji i oto efekt! Serdecznie zapraszam na takie sesje! Uwaga: sesje stylizowane możemy wykonać w pojedynkę lub w parze, jeśli chciałabyś zdjęcia z drugą osobą to oczywiście jest taka możliwość, a nawet to mile widziane! Sesja stylizowana świetnie sprawdzi się z takich okazji jak: sesja kobieca, sesja portretowa, sesja narzeczeńska, sesja ciążowa czy z każdego innego powodu. W końcu zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka.

Więcej o sesji stylizowanej przeczytasz w Poradniku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałabyś umówić się na sesję, zapraszam serdecznie do kontaktu!

Pozdrawiam,

Ania, fotograf ślubny Małopolska