Sesja ślubna w Zakopanem

Paulina i Kuba

O zdjęciach

Witajcie! Tym razem prezentuję Wam wyjątkowy materiał: sesja ślubna w Tatrach! Co to był za dzień! Słoneczna pogoda, ośnieżone góry, cudowny klimat Zakopanego, które tak lubię i w którym mam przyjemność tak często działać. A na pierwszym miejscu oczywiście ONI: Paulina i Kuba para jaką można sobie tylko wymarzyć! Niezwykle swobodnie czuli się przed obiektywem, a do tego co tu dużo mówić, zobaczcie sami: wyglądali przepięknie! Opowiem Wam jak spędziliśmy ten dzień.

Wszystko zaczęło się od przygotowań w górskiej chacie, gdzie Katarzyna Maluje, wizażystka, z którą często współpracuję przy sesjach zdjęciowaych, wykonała Pannie Młodej klasyczny make up pasujący do klimaty folk: czerwone usta, delikatny makijaż oka. W połączeniu z blond włosami Pauliny efekt idealny! Następnie przyszedł czas na ubranie stojów, oczywiście góralskich! Haftowana kamizelka w czerwonym kolorze z pięknymi zdobieniami, kwiecista spódnica, lniana koszula, kożuch i oczywiście bukiet oraz wianek wykonany przez Paulę z Mini Flowers, a dla Pana Młodego serdak góralski, kapelusz podhalański, broszka z parzenicą. Podstawowe elementy strojów góralskich absolutnie obowiązkowe.

Wszyscy gotowi wyruszyliśmy na spotkanie z zimą i cudnymi górskimi widokami. Jednym z miejsc, gdzie robiliśmy zdjęcia była Antałówka, bardzo popularne wzniesienie w Zakopanem, stosunkowo łatwo dostępne, a zarazem gwarantujące widok z jednej strony na całe Zakopane, a z drugiej na pasmo górkie Tatr z Kasprowym i Giewontem na czele.

Osobiscie jestem zakochana w Zakopanym i uwielbiam sesje w górach. Gorąco Was do nich zachęcam, ponieważ oczywiście oprócz wspomnień w postaci zdjęć, czeka Was również spacer z widokami, chwila relaksu i w skrócie mówiąc mile spędzony czas, a o to również w ogromnej mierze chodzi w sesjach zdjęciowych. Zdjęcia to priorytet, ale sama sesja powinna być przyjemnością. Jeśli lubicie górskie widoki i spodobały Wam się zdjęcia Pauliny i Kuby skontaktujecie i zapytajcie o szczegóły takiej sesji.

Zapraszam serdecznie,

Ania, fotograf ślubny Małopolska

Makijaż: Katarzyna maluje Florystyka: Mini Flowers Poligrafia ślubna: Art Vision Studio