Sesje rodzinne w lawendzie

Zdjęcia w lawendzie

O zdjęciach

Witajcie! Zapraszam do oglądnięcia zdjęć o tematyce: sesja w lawendzie. Są to zdjęcia, które wykonuje w ramach oferty fotografia okolicznościowa, czyli dokumentowanie na fotografiach ważnych chwil z Waszego życia. Może to być np. tak zwana "sesja brzuszkowa", czyli sesja ciążowa w oczekiwaniu na narodziny dziecka, sesja rodzinna z Waszymi szkrabami, sesja narzeczeńska lub podczas ważnych okoliczności np. reportaż z chrzcin czy rocznicy ślubu. Słowem są to sesje lifestylowe, takie chwile warte zapamiętania, a zawsze powtarzam, że wspomnienia warto zachować na zdjęciach.

Powyżej widzicie zdjęcia wykonane w ramach oferty: sesja w lawendzie Kraków. Dokładniej mówiąc jest to sesja rodzinna w lawendzie, czyli zdjęcia z Waszymi dziećmi na polu lawendy. Jest to piękne miejsce i jedno z moich ulubionych jeśli chodzi właśnie o sesje rodzinne. Sesja w lawendzie kiedy może się odbyć? Lawenda kwitnie mniej więcej od połowy czerwca do połowy lipca – wszystko zależy od warunków pogodowych w danym roku. Także czasu nie ma wiele! Warto jak najszybciej umawić się na sesję, ponieważ jest to temat z roku na rok coraz bardziej popularny i wiele osób docenia urok Pola Lawendy i decyduje się na takie sesje. Zdjęcia wykonuję w oddalnym od około 50 minut drogi samochodem od Krakowa, "Ogrodzie Pełnym Lawendy". Dzięki takiej sesji zatrzymacie wspomnienia, a przecież "dzieci tak szybko rosną". Co ważne zdjęcia mogą zostawać wykonowane również w ramach oferty sesja narzeczńska w lawendzie lub sesja portretowa w lawendzie. Lawenda pasuje do wszystkiego :)

Całe serduszko wkładam w nasze sesje, angażuję się w każdą opowieść i w pełni zdaję sobie sprawę jak ważne są dla Was momenty, które fotografuję. Mam to szczęście, że praca jest moją pasją, dlatego też wykonuję ją z radością i 100% zaangażowaniem.

Podoba Ci powyższy pomysł na sesję? Chcielibyście zachować ważne wspomnienia na dłużej? Do każdego rodzaju fotografii okolicznościowej przygotowałam osobną ofertę, z której dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji: jak wygląda sesja, co obejmuje, jaki materiał, czyli ile zdjęć od mnie otrzymasz po sesji, jakie są dostępne dodatki. Oczywiście również odpowiem na Wasze pytanie o sesje lawendowe cena, czyli w jakiej cenie wykonuję takie sesje. Warto skontaktować się ze mną od razu, ponieważ odpowiem na Twoje pytania. Zachęcam też do odwiedzenia mojego bloga, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji na temat sesji zdjęciowych.

Jeśli jesteś zaintresowana/y, zapraszam serdecznie do kontaktu!

Pozdrawiam,

Ania, fotograf ślubny Małopolska