Sesja noworodkowa Kraków

Sesja zdjęciowa dziecięca

O zdjęciach

Witajcie! Zapraszam do oglądnięcia zdjęć o tematyce: sesja noworodkowa. Są to zdjęcia, które wykonuje w ramach oferty fotografia okolicznościowa, czyli dokumentowanie na fotografiach ważnych chwil z Waszego życia. Może to być np. tak zwana "sesja brzuszkowa", czyli sesja ciążowa w oczekiwaniu na narodziny dziecka, sesja z małym bobasem (sesja porodowa Kraków) niedługo po narodzinach, sesja rodzinna z Waszymi szkrabami, sesja narzeczeńska lub podczas ważnych okoliczności np. reportaż z chrzcin czy rocznicy ślubu. Słowem są to sesje lifestylowe, takie chwile warte zapamiętania, a zawsze powtarzam, że wspomnienia warto zachować na zdjęciach.

Powyżej widzicie zdjęcia wykonane w ramach oferty: sesja noworodkowa w domu. Gorąco zachęcam do zatrzymania na zdjęciach wspomnień kiedy Wasze nowonarodzone dziecko jest maleństwem i dopiero od nie dawna powitaliście je na świecie. Każdy rodzic ze wzruszeniem ogladał zdjęcia, które dla niego wykonałam i bardzo cieszył się, że zdecydował się na taką sesję. Sesja noworodkowa Kraków, jest wyjątkową sesja, ponieważ dosłowanie wszystko jest podporządkowane pod małego szkraba. Każdą jego potrzebę biorę pod uwagę i dlatego też takie zdjęcia wykonuję w na spokojnie i dopasowuję się do okoliczności. To bardzo ważne. Często zastanawiacie pytanie: sesja noworodkowa do którego tygodnia powinna się odbyć? Rzeczywiście w niedługim czasie po porodzie, nawet dwóch tygodni, warto taką sesję zrobić, ale absolutnie nie ma takiego wymogu! Sesje noworodkową możemy zrobić przykładow po porodzie. Wszystko zależy od tego w jakiej kondycji jest świeżo upieczona mama i maleńki szkrab. Jak będziecie gotowi z przyjemnościa przyjadę do Waszego domu i zatrzymam wspomnienia na zdjęciach.

Całe serduszko wkładam w nasze sesje, angażuję się w każdą opowieść i w pełni zdaję sobie sprawę jak ważne są dla Was momenty, które fotografuję. Mam to szczęście, że praca jest moją pasją, dlatego też wykonuję ją z radością i 100% zaangażowaniem.

Podoba Ci powyższy pomysł na sesję? Chcielibyście zachować ważne wspomnienia na dłużej? Do każdego rodzaju fotografii okolicznościowej przygotowałam osobną ofertę, z której dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji: jak wygląda sesja, co obejmuje, jaki materiał, czyli ile zdjęć od mnie otrzymasz po sesji, jakie są dostępne dodatki. Oczywiście również odpowiem na Wasze pytanie o sesje noworodkowa cena , czyli w jakiej cenie wykonuję takie sesje. Warto skontaktować się ze mną od razu, ponieważ odpowiem na Twoje pytania. Zachęcam też do odwiedzenia mojego bloga, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji na temat sesji zdjęciowych.

Jeśli jesteś zaintresowana/y, zapraszam serdecznie do kontaktu!

Pozdrawiam,

Ania, fotograf ślubny Małopolska