Sesja ciążowa Kraków

Sesja zdjęciowa w ciąży plener

O zdjęciach

Witajcie! Zapraszam do oglądnięcia zdjęć o tematyce: sesja ciążowa. Są to zdjęcia, które wykonuje w ramach oferty fotografia okolicznościowa, czyli dokumentowanie na fotografiach ważnych chwil z Waszego życia. Może to być właśnie tak zwana "sesja brzuszkowa", czyli sesja ciążowa w oczekiwaniu na narodziny dziecka, sesja z małym bobasem (sesja porodowa Kraków) niedługo po narodzinach, sesja rodzinna z Waszymi szkrabami, sesja narzeczeńska lub podczas ważnych okoliczności np. reportaż z chrzcin czy rocznicy ślubu. Słowem są to sesje lifestylowe, takie chwile warte zapamiętania, a zawsze powtarzam, że wspomnienia warto zachować na zdjęciach.

Powyżej widzicie zdjęcia wykonane w ramach oferty: sesja ciążowa inaczej nazywana sesja brzuszkowa. Każdą przyszłą mamę na prawdę szczerze zachęcam do zatrzymania na zdjęciach wspomnień z tego wyjątkowego czasu. Jest to bardzo szczególny okres w życiu każdej kobiety, niektóre panie troszkę obawiają się zdjęć w tym czasie, ale z całego serduszka pragnę zapewnić Was, że warto! Za każdym razem słyszałam od Mam, które zdecydowały się na zdjęcia, że bardzo się z tego cieszą. Miejsce sesji wybieramy wspólnie, do woboru mamy: sesja ciążowa w domu lub sesja ciążowa w plenerze. Klimat zdjęć ustalamy wspólnie. Jeśli marzy Ci się odważna sesja ciążowa – nie ma problemu!

A teraz opowiem Wam o pewnej wyjątkowej sesji ciążowej, które zatytułowałam "Zachód Słońca na Pustyni Błędowskiej". Ewa jest mamą trójki szkrabów, w czasie zdjęć była w ciąży i razem z rodzinką oczekiwali kolejnego maluszka. Zdecydowała się na sesję ciążową, aby zatrzymać wspomnienie tego wyjątkowego czasu. Ewa wybrała sesje stylizowaną razem z wizażem, a to znaczy, żemiała zapewnioną stylizację oraz make up wykonany ręką Katarzyna Maluje (więcej o sesji stylizowanej możecie przeczytać w moim Poradniku). Z zaproponowanych koncepcji wybrała klimat Pustyni Błędowskiej. W trakcie ustalania szczegółów sesji, wspomniała, że gra na gitarze, jak tylko to usłyszałam to aż oczy mi się zaświeciły i koniecznie poprosiłam, żeby wzięła gitarę ze sobą... Jak pewnie się domyślacie Ewa w czasie sesji grała na gitarze! I to było coś fantastycznego! Nie tylko dlatego, że śpiewa bardzo ładnie i z przyjemnością jej słuchałyśmy (razem ze wszystkimi, którzy byli wtedy na Pustyni), ale dla mnie osobiście przede wszystkim dlatego, że wtedy była w 100% sobą i mogłam uwiecznić to na zdjęciach. Złapanie szczerych emocji, radości z pasji - czego chcieć więcej na sesji, która ma zadanie pokazać WAS! Na moim Instagramie możecie posłuchać jak Ewa pięknie śpiewa.

Całe serduszko wkładam w nasze sesje, angażuję się w każdą opowieść i w pełni zdaję sobie sprawę jak ważne są dla Was momenty, które fotografuję. Mam to szczęście, że praca jest moją pasją, dlatego też wykonuję ją z radością i 100% zaangażowaniem.

Podoba Ci powyższy pomysł na sesję? Chcielibyście zachować ważne wspomnienia na dłużej? Do każdego rodzaju fotografii okolicznościowej przygotowałam osobną ofertę, z której dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji: jak wygląda sesja, co obejmuje, jaki materiał, czyli ile zdjęć od mnie otrzymasz po sesji, jakie są dostępne dodatki. Oczywiście również odpowiem na Wasze pytanie o sesje ciążowa cena, czyli w jakiej cenie wykonuję takie sesje. Warto skontaktować się ze mną od razu, ponieważ odpowiem na Twoje pytania. Zachęcam też do odwiedzenia mojego bloga , gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji na temat sesji zdjęciowych.

Jeśli jesteś zaintresowana/y, zapraszam serdecznie do kontaktu!

Pozdrawiam,

Ania, fotograf ślubny Małopolska