Sesja ślubna na pustyni

Kasia i Kamil

O zdjęciach

Witajcie! Tym razem zapraszam Was na zachód słońca na Pustyni! Będzie magicznie! Powyżej widzicie materiał z sesji ślubnej na Pustyni Błędowskiej, która znajduje się około godziny drogi samochodem od Krakowa. Jest to piękne miejsce, które serdecznie polecam odwiedzić czy to na spacer czy właśnie na sesję zdjęciową. Mam szczęście, że często tam jeżdżę, ponieważ wielu osobom marzy się sesja ślubna na pustyni lub np. sesja ciążowa na pustyni. To właśnie tam wykonałam zdjęcia Kasi i Kamilowi. Przeczytajcie krótką opowieść z tego dnia.

Kasia i Kamil są jedną z tych par, które rozumieją się bez słów, oboje spokojni i pogodni. Planując sesję pomyślałam, że idealnie do Pustyni Błędowskiej pasowałby klimat marokański boho. Ponieważ mam duże doświadczenie w organizowaniu sesji, często doradzam Parom Młodym lub innym osobom, którym marzy się sesja stylizowana, w jakim klimacie moglibyśmy zrobić zdjęcia. Wspólnie wybieramy pomysł i do niego dobieramy wszystkie dodatki tak, aby stworzyć spójną całość. I tak na sesji ślubnej w stylu marokańskim pojawiała się aranżacja wykonana przez Paulę z Mini Flowers: konstrukcja drewniana, przyozdobiona kwiatami, do której przywieszona była ręcznie wykonana przez Paprochy Art makrama, na piasku leżał boho dywanik, a w okół niego złote wazony, w których były umieszczone trawy i pampasy. Całość uzupełniła poligrafia ślubna wg projektu Joanny z Art Vision Studio. Paula przeszła samą siebie i wszystkie osoby, które wówczas były na Pustyni zachwycały się dekoracją.

Oczywiście najważniejsza jak zawsze była Para Młoda: Kasia miała na głowie, pasującą do klimatu, ozdobę tikka do włosów, a jej suknia ślubna w stylu boho, z powiewającym dołem i koronkową górą również idealnie dopełniła całości. Razem tworzyli piękną parę, którą fotografowanie było prawdziwą przyjemnością. Zwłaszcza, że mieliśmy szczeście do cudowanego zachodu słońca! Na niebie królowały odcienie fioletu, które wydobyłam na zdjęciach, nadały one magicznego charakteru zdjęciom.

Jeśli marzy Ci się sesja na Pustyni serdecznie zapraszam. Sesja Pustynia Błędowska to idealna lokalizacja na zdjęcia, które z całego serca polecam. Spodobały Wam się zdjęcia, skontaktujcie się i zapytajcie o szczegóły.

Zapraszam serdecznie,

Ania, fotograf ślubny Małopolska

Makijaż: Katarzyna maluje

Florystyka i aranżacja: Mini Flowers

Poligrafia ślubna: Art Vision Studio