Taneczna sesja ślubna na barce

Magda i Adrian

O zdjęciach

Witajcie! Dzisiaj tematem będzie: TANIEC! To on był głównym motywem powyższej sesji ślubnej na barce w Krakowie. Wyjątkowa sesja zdjęciowa, do której organizacji przyczynił się cały zespół utalentowanych osób. Przeczytajcie koniecznie!

Magda i Adrian to para zarówno w życiu jak i w pracy – na parkiecie. Oboje są tancerzami, więc wybór klimatu sesji ślubnej był jeden: będzie taniecznie! I bardzo się z tego ucieszyłam! Taniec wyzwala emocje, których uchwycenia na zdjęciach wymaga maksymalnego skupienia, ale zarazem daję ogromną satysfakcję. Podczas takiej sesji wczuwam się w klimat i jest to coś wyjątkowego. Jako fotograf ślubny widziałam już wiele pierwszych tańców i muszę się przyznać, że na wszystkich się wzruszałam. Mimo tego, że pochłaniało mnie za każdym razem robienie zdjęć, to nastrój i mnie się udzielał. Były to tańce perfekcyjnie wykonane, takie 10pkt z Tańca Gwiazdami. Były tez tańce bardziej „przytulasy”. Jak pewnie się domyślacie, skoro Magda i Adrian to para profesjonalnych tancerzy to bez wątpienia zasłużyli na najwyższe noty i tak było! Z przyjemnościa oglądałam ich taniec. Jak widzicie na zdjęciach nie brakuje póz "typowo tanecznych", które pięknie prezentują się na fotografiach.

Na klimat sesji bez wątpienia wpłynęła cudna oprawa, w jakiej została zaplanowana i zaorganizowana. Już samo miejsce wg mnie było absolutnie wyjątkowe: spotkaliśmy się na barce na Wiśle w Krakowie. W ramach wyjątku mogliśmy tam zrobić zdjęcia. Oprócz lokalizacji mieliśmy piękną dekorację florystyczną, która wykonała Gosia z Projekt Nakryty Stół, do tego piękne suknie ślubne z Mona Lisa studio, oczywiście makijaż wykonany ręką profesjonalistki Ilony, ślubna fryzura – tak wiele osób miało swój udział w sesji. Dzięki takiej ogromnej pracy powstały zdjęcia, z których osobiście jestem bardzo dumna. Magda i Adrian wiem, że są zachwyceni i to jest dla mnie najważniejsze, ale również cieszę się, że tyle osób miało okazję spełniać swoje pasje przy realizacji tej sesji. Kulisy możecie oglądnąć na moim profilu na Instagramie to czego serdecznie zachęcam.

A jeśli czytacie ten opis i akurat szukacie kogoś do pomocy w nauce tańca to polecam na 100% Magde i Adriana ze szkoły Bohema. To przesympatyczna para, a w tańcu wymiatają!

Marzą Wam się zdjęcia w takim klimacie? Skontaktujecie się i opowiem o szczegółach. Na pewno wspólnie stworzymy wyjątkowe zdjęcia!

Zapraszam serdecznie,

Ania, fotograf ślubny Małopolska

Organizacja, pierwszy taniec: Bohema dance center

Video: Wkręceni w ślub

Kwiaty i bukiet: Projekt Nakryty Stół

Make up: Ilona Słaboń Make Up

Fryzura ślubna: Felajna - Fryzjerstwo Na Telefon

Salon sukni ślubnych: MonalisaStudio.krk

Buty taneczne: Akces Dance

Miejsce: Barka