Sesja ślubna w Willi Decjusza

Kamila i Mateusz

O zdjęciach

Witajcie! Jak zwykle troszkę się rozpiszę. Powyżej widzicie zdjęcia, na których widok uśmiecham się, ponieważ sesja była wielką przyjemnością. Ale po kolei!

Po pierwsze zdjęcia powstały w magicznym miejscy! Od dawna marzyły mi się zdjęcia w Willi Decjusza i to tam właśnie zoorganizowałam sesję ślubną! Jest to piękna zabytkowa rezedencja z okresu renesansu, otoczona urokliwym Parkiem Decjusza. Wystrój willi jest niesamowicie klimatyczne: zabytkowe umeblowanie, wiekowe krzesła, schody, obrazy na ścianach i absolutna perełka: balkon z mozaiką! Miejsce, w którym mogłam fotografować całymi dniami! Zwłaszcza taką parę jak Kamila i Mateszu!

Para Młoda: oboje przesympatyczni, idealnie dobrani, zakochani na maksa! Kamila przyszła Pani dentystka, a oprócz tego mistrzyni w gimnastyce artystycznej. Kamil to przyszły adwokat. Pięknie wyglądali przez obiektywem. Bardzo podobała mi stylizacja Panny Młodej w wersji Modern Brida: biały garnitur i fascynator z polsko-francuskiego sklepu z kapeluszami Le Shapo. Do tego oryginalny makijaż wykonany przez Katarzyna Maluje , z którą często współpracuję przy sesjach i mamy parę idealną! Nie zabrakło również bukietu ślubnego w wydaniu nowoczesnym: zobaczcie na zdjęcia, minimalizm ma w sobie to coś! Autorką bukietu jest Paula z Mini Flowers.

Sesja ślubna w Krakowie może odbyć się naprawdę w wyjątkowym miejscu. Konieczna jest kreatywność, wyobraźnia i dobra organizacja. Podobają Ci się zdjęcia? Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

Zapraszam serdecznie,

Ania, fotograf ślubny Małopolska

Makijaż: Katarzyna maluje

Florystyka: Mini Flowers

Poligrafia ślubna: Art Vision Studio