Sesja ślubna w Lanckoronie

Eleonora i Denis

O zdjęciach

Witajcie! Byliście kiedyś w Lanckoronie? Jeśli nie, to koniecznie musicie to nadrobić! Sesja ślubna w Lanckoronie to idealne miejsce na zdjęcia. Inaczej nazywama "Miastem Aniołów" jest najbardziej urokliwym miasteczkiem w tak bliskiej odległości od Krakowa jakie znam! Gwarantuję, że spacerując pod zabytowym ryneczku przeniesiecie się w czasie! Znajdujące się tam chaty mają niesamowity klimat, a poza tym w Lanckoronie jest kilka Willi, które oferują noclegi, a przy tym ABSOLUTNIE wyjątkowe warunki do zdjęc. W jednej z takich Willi odbyła się sesja ślubna Eleonory i Denisa. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć i przeczytania krótkiej opowieści o sesji.

Para Młoda, Eleonora i Denis to absolutnie przesymaptyczna para, z którą uśmiałam się do łez! Eli to kobieta petarda, drobniutka, ale za to prawidzwy wulkan energii. Denis spokojny, a przy tym pełen pozytywnej energii. Oboje dobrali się idealnie, uzupełniają się jak dwie połówki jabłka.

Planując zdjęcia wybraliśmy klimat: sesja ślubna boho. Idealnie pasował on do urokliwej Lanckorony oraz ogrodu, w którym mogliśmy robić zdjęcia. Panna Młoda miała na sobie zwiewną suknie z długim trenem, delikatną ozdobę na włosy oraz kapelusz. A do tego oczywiście bukiet ślubny w stylu boho wykonany przez Paulę z Mini Flowers. Denis idealnie pasował, również pod względem stroju, do swojej żony, dzięki kamizelce i luźnej stylizacji. Oboje pięknie wyglądali przed obiektywem i muszę Wam powiedzieć, że sesja była świetną zabawą.

Jeśli marzy Ci się sesja zdjęciowa, to gorąco polecam Lanckorone. Z wielką przyjemnością zabiorę Was w jej najbardziej urocze zakątki i wykonam Wam zdjęcia. Zapraszam do kontaktu .

Pozdrawiam serdecznie,

Ania, fotograf ślubny Małopolska

Makijaż: Katarzyna maluje

Florystyka: Mini Flowers

Poligrafia ślubna: Art Vision Studio